Strony internetowe Rzeszów

+48 517 398 997

Social Media

Reklama w Social Media

Nie musimy chyba nikomu tłumaczyć czym jest Facebook. Nie trzeba również udowadniać, że codziennie miliony Polaków spędza na nim bardzo dużo czasu. I nie mówimy tu jedynie o nastolatkach. Na Facebooku są wszyscy. OK - prawie wszyscy.. Z pewnością jednak są tam Twoi potencjalni klienci i nie ważne, czy jest to zwykły Kowalski, czy dyrektor ogromnej spółki. Warto wykorzystać Facebooka i zacząć się tam reklamować, a co najważniejsze - pozyskiwać klientów.

social media

Pozwól polubić
swoją Firmę!

Reklamuj się tam, gdzie codziennie spędzają czas setki Twoich potencjalnych klientów.

Pokazuj się tylko tym,
którzy tego chcą.

Najlepsza reklama to taka, która wyświetla się tylko ludziom zainteresowanym naszą ofertą. Tak się składa, że Facebook daje nam możliwość bardzo precyzyjnego targetowania przekazów reklamowych. Dzięki określeniu odpowiedniej grupy docelowej, koszty kampanii pozostaną na niskim poziomie, natomiast konwersja będzie sukcesywnie rosnąć. Efekty przełożą się na zdecydowany rozwój Twojej firmy.

social media
social media roxart

Sprawdź efekty reklamy
na Facebooku

Dzięki odpowiednim narzędziom wiemy ile osób kliknęło w Twoją reklamę i co było dalej. Możemy optymalizować ją na bieżąco i zwiększać jej efektywność. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć świadomość swojej marki, czy może zależy Ci na realnym zwiększeniu sprzedaży - zrobimy to dla Ciebie z przyjemnością. Nie ma znaczenia, czy sprzedajesz samochody, rowery, czy zajmujesz się poprawkami krawieckimi. Razem wykorzystamy Facebooka tak, aby spełnić Twoje cele biznesowe.

Zainteresowała Cię oferta?
Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie!

Wypełnij BRIEF

BRIEF to dokument zawierający pytania, które pomogą nam poznać Twój biznes, jego charakter i plany na rozwój. Działania w Internecie wymagają dokładnej analizy potrzeb przedsiębiorstwa, aby dobrać ofertę, która przyniesie największe korzyści.

Wypełnij BRIEF i wyślij go do nas. Nasi specjaliści przeanalizują go, dzięki czemu będziemy przygotowani do naszego pierwszego spotkania i przedstawimy ofertę dobraną pod potrzeby Twojej firmy. Wszystko po to, aby nie tracić Twojego cennego czasu!

Wypełnij >

ciasteczka web roxart

Informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

×

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

aby otrzymać 10% RABATU

na pierwsze zlecenie w WEBroxart