Strony internetowe Rzeszów

+48 517 398 997

Optymalizacja i pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie stron internetowych to działania, które mają na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarki internetowej dla wybranych przez nas słów kluczowych.

Decydując się na tę usługę sprawimy, że Twoja strona internetowa znajdzie się w TOP 3 organicznych wyników wyszukiwarki Google dla fraz, które wspólnie ustalimy.

pozycjonowanie roxart

Dobrze jest patrzeć
na innych z góry!

Większość użytkowników Internetu uważa, że firmy na pierwszych pozycjach w Google to liderzy branż!

Dlaczego warto pozycjonować?

Dziś to właśnie od internetu zaczynamy poszukiwanie informacji na temat firm, produktów lub usług - aż 60% Polaków korzysta z niego codziennie. Co najważniejsze liczba transakcji kupna – sprzedaży zawieranych właśnie przez to medium znacząco wzrasta z roku na rok! Każdego dnia Polacy wpisują miliony fraz w wyszukiwarkę Google, tylko po to, aby znaleźć firmy które zaspokoją ich zapotrzebowania na produkty i usługi. Ludzie robią się coraz bardziej leniwi, mało kto szuka informacji w książkach telefonicznych, itp. Jeśli link do Twojej witryny internetowej znajdzie się na pierwszej stronie organicznych wyszukiwań fraz związanych z Twoją działalnością masz gwarancję, że wartościowy ruch na stronie wzrośnie, a co za tym idzie ilość Twoich klientów również.

pozycjonowanie strony
Najważniejsze korzyści płynące z pozycjonowania

pozycjonowanieTwoja oferta dociera bezpośrednio do grupy docelowej

pozycjonowanieUzyskanie miana Lidera branży
- większość klientów uznaje za lidera przedsiębiorstwo znajdujące się w TOP10

pozycjonowanieNiski koszt pozyskania klienta

pozycjonowanieKlienci szukają Ciebie a nie Ty ich

pozycjonowanieMożliwość konkurowania z największymi potentatami w branży

pozycjonowanieDługie efekty działań

pozycjonowanieWzrost wartościowego ruchu na stronie internetowej

pozycjonowanieNieograniczony zasięg oferty

pozycjonowaniePozycjonowanie nie narzuca się i trafia bezpośrednio do właściwego odbiorcy

Jeśli nie ma Cię w Google to nie istniejesz!

pozycjonowanie

Optymalizacja strony pod kątem SEO

Aby skutecznie pozycjonować stronę internetową na początku należy zadbać o jej odpowiednią optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dobrze wykonana optymalizacja (SEO) często wystarczy, aby mało konkurencyjne frazy znacznie poprawiły swoją pozycję.
Każdą optymalizację zaczynamy od kompleksowego audytu SEO, który ma na celu sprawdzenie Twojego serwisu pod kątem zgodności budowy z wytycznymi wyszukiwarki. Dzięki poprawieniu wszystkich błędów, które wykaże audyt, efekty pozycjonowania będą stabilne, a wzrost pozycji bardzo konkurencyjnych fraz szybszy.

Zainteresowała Cię oferta?
Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie!

Wypełnij BRIEF

Brief to dokument w wordzie z pytaniami o potrzeby Twojego biznesu, dzięki którym poznamy jego charakter i kierunek, w którym chcesz by się rozwijał. Jest to kluczowy zestaw informacji niezbędny podczas projektowania stron internetowych.

Projektowanie stron www to proces w którym chcemy abyś uczestniczył. Wypełnij brief i wyślij go do nas, specjaliści z naszej agencji interaktywnej przeanalizują go, dzięki czemu będziemy przygotowani na naszym pierwszym spotkaniu, tak by nie tracić Twojego cennego czasu!

Wypełnij >

ciasteczka web roxart

Informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

×

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

aby otrzymać 10% RABATU

na pierwsze zlecenie w WEBroxart