Strony internetowe Rzeszów

+48 517 398 997

E-commerce

Otwórz sklep internetowy!

Jeśli pragniesz w szybki sposób maksymalnie rozszerzyć rynek na którym działasz, zacznij sprzedawać produkty wszędzie tam, gdzie jest Internet! Możesz to zrobić niezależnie od tego, czy sprzedajesz suplementy diety, wózki dla dzieci, czy odzież.

sklepy 1 roxart

Już czas, abyś rozpoczął
sprzedaż przez Internet!

Najnowsze szacowania pokazują, że w 2015 roku rynek polskich sklepów internetowych przekroczy wartość 35 mld złotych. Już dziś zacznij z tego korzystać!

Mamy dla Ciebie dwa rozwiązania:

Indywidualny sklep internetowy
stworzony według Twoich wymagań.

Po jego wykonaniu nie będziesz musiał opłacać żadnego abonamentu, a jedynie roczne koszty hostingu i domeny. Sklep stanie się Twoją własnością, co oznacza, że w przyszłości bez problemu będziesz dodawać do niego nowe funkcjonalności itp. Decydując się na tę opcję musisz liczyć się ze stosunkowo wysokimi kosztami w początkowej fazie życia sklepu. Jeśli chcesz wydać mniej, sprawdź drugą opcję!

sklepy 2 roxart
sklepy 3 roxart

Stworzenie unikalnej szaty graficznej do gotowego sklepu.

Na rynku jest wiele gotowych rozwiązań e-commerce, takich jak Click Shop, Stoper, czy Red card. Możesz z nich skorzystać, a my zaprojektujemy dla Ciebie i wdrożymy unikalną i funkcjonalną szatę graficzną. To rozwiązanie jest dużo tańsze na początku przygody ze sprzedażą w Internecie.

Najważniejsze cechy tego rozwiązania:

sklepy roxart Krótki czas uruchomienia sklepu

sklepy roxart Niskie koszty związane z uruchomieniem sklepu

sklepy roxart Automatyczna aktualizacja sklepu

Oferujemy również

gdy już posiadasz stronę www

Zainteresowała Cię oferta?
Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie!

Wypełnij BRIEF

BRIEF to dokument zawierający pytania, które pomogą nam poznać Twój biznes, jego charakter i plany na rozwój. Działania w Internecie wymagają dokładnej analizy potrzeb przedsiębiorstwa, aby dobrać ofertę, która przyniesie największe korzyści.

Wypełnij BRIEF i wyślij go do nas. Nasi specjaliści przeanalizują go, dzięki czemu będziemy przygotowani do naszego pierwszego spotkania i przedstawimy ofertę dobraną pod potrzeby Twojej firmy. Wszystko po to, aby nie tracić Twojego cennego czasu!

Wypełnij >

ciasteczka web roxart

Informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.